Serwis informacyjny (pl)
ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, 03-708 Warszawa
tel.: 022 59 00 000, fax: 022 59 00 004
miasto stołeczne Warszawa
Godziny pracy Urzędu:
poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-16:00

Lokalizacja urzędu - zobacz na mapie

Wersja do druku Zwiększ rozmiar tekstu Zmniejsz rozmiar tekstu Wstecz
Komunikaty
KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW DZIELNICY PRAGA PÓŁNOC W PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW GIMNAZJÓW: 23 marca 2007r. (3 kwiecień 2007)

DZIEWCZĘTA:

WYNIKI RYWALIZACJI SZTAFET SZKOLNYCH:

  1. GIMNAZJUM NR 57 1:31,82

  2. GIMNAZJUM NR 50 1:58,65

  3. GIMNAZJUM NR 58 2:04,67

  4. GIMNAZJUM NR 30 2:16,66

WYNIKI RYWALIZACJI INDYWIDUALNEJ:

KLASY I - 50 m

  1. OLGA KUBISZEWSKA GIM. 57 32,07

  2. KLAUDIA ZWIERIEW GIM. 57 33,19

  3. AGNIESZKA WRZODAK GIM. 50 39,03

  4. WERONIKA ZATORSKA GIM. 50 46,93

  5. EMILIANA KONOPKA GIM. 58 54,67

  6. AGATA BĄK GIM. 32 56,32

KLASY II - 50 m

  1. ALEKSANDRA DALBA GIM. 57 29,71

  2. KATARZYNA WOLIŃSKA GIM. 57 32,57

  3. MARTA OSTROWSKA GIM. 58 44,74

  4. PAULINA NAROJCZYK GIM. 50 46,45

  5. EDYTA KALINOWSKA GIM. 30 48,41

  6. AGNIESZKA GAJEWSKA GIM. 30 50,50

KLASY III - 50m

  1. DOMINIKA NOWACKA GIM.57 30,19

  2. DOROTA WRÓBLEWSKA GIM.57 32,69

  3. MAŁGORZATA AUGUSTYNIAK GIM.50 36,88

  4. ANNA CHOROSZEWSKA GIM.50 44,40

  5. KASIA SAMULSKA GIM.30 48,50

  6. NADIN SKÓRA GIM.30 52,19

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT WG SZKÓŁ:
  1. GIMNAZJUM NR 57

  2. GIMNAZJUM NR 50

Pozostałe gimnazja nie zostały sklasyfikowane z powodu niepełnych składów w wyścigach indywidualnych.

SĘDZIA ZAWODÓW: MAREK KOWALCZYK

LICZBA UCZESTNICZEK: 29

CHŁOPCY: WYNIKI RYWALIZACJI SZTAFET SZKOLNYCH:

  1. GIMNAZJUM NR 57 1:21,46

  2. GIMNAZJUM NR 58 1:29,19

  3. GIMNAZJUM NR 50 1:33,35

  4. GIMNAZJUM NR 30 1:48,57

  5. GIMNAZJUM NR 32 1:50,60

WYNIKI RYWALIZACJI INDYWIDUALNEJ:

KLASY I - 50 m

  1. PIOTR TUSIŃSKIGIM. 57 32,11

  2. MICHAŁ RANACHOWSKIGIM. 57 32,29

  3. TOMASZ BIEŃKO GIM. 58 33,12

  4. ADAM SMOLIŃSKI GIM. 50 34,96

  5. ŁUKASZ ZALEWSKI GIM. 58 35,00

  6. MICHAŁ CICHALEWSKI GIM. 32 38,76

KLASY II - 50 m

  1. JAKUB DALBA GIM. 57 28,31

  2. KAROL KURKIEWICZ GIM. 57 28,50

  3. MATEUSZ PALUCHOWSKI GIM. 58 31,48

  4. MIKOŁAJ MAŚLANA GIM. 50 33,72

  5. MARCIN MIĘSAK GIM. 50 33,75

  6. KONRAD TRZEPIZUR GIM. 58 33,92

KLASY III - 50m

  1. ŁUKASZ WILOCH GIM. 57 26,66

  2. MICHAŁ FIGURSKI GIM. 58 29,15

  3. ANDRZEJ SKASSAGIM. 57 29,68

  4. MATEUSZ DOMINIK GIM. 58 31,03

  5. ADAM KANTOROWICZ GIM. 50 31,52

  6. MATEUSZ DUSIŃSKI GIM. 50 32,93

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW WG SZKÓŁ:
  1. GIMNAZJUM NR 57

  2. GIMNAZJUM NR 58

  3. GIMNAZJUM NR 50

  4. GIMNAZJUM NR 30

Pozostałe gimnazja nie zostały sklasyfikowane z powodu niepełnych składów w wyścigach indywidualnych.

SĘDZIA ZAWODÓW: MAREK KOWALCZYK

LICZBA UCZESTNIKÓW: 33

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Zarząd Transportu MiejskiegoStraż MiejskaKomenda Stołeczna PolicjiOrganizacje pozarządowemiasto stołeczne Warszawa
© Copyright by Urząd Dzielnicy Praga Północ
Wykonanie: AI